Wtorek - żółta koszulka Jako (niebieskie getry i spodenki)
Środa - nowa czarna koszulka Jako (żółte getry , niebieskie spodenki)
Czwartek - nowa żółta koszulka Jako(niebieskie spodenki i getry)
Piątek - koszulka treningowa Nike (niebieskie spodenki, żółte getry)
Niedziela - koszulka i spodenki Pro Sport
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 40, wczoraj: 58
ogółem: 2 134 458
statystyki szczegółowe
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
1. | Arka Gdynia SI | XXX | 3:0 | 3:1 | 0:0 | 6:2 | - | 1:0 | - | - | - | - | - | - | 3:2 |
2. | Rodło Kwidzyn | - | XXX | 2:1 | - | - | 0:6 | - | 2:2 | 0:4 | 3:0 | - | 0:2 | 0:3 | - |
3. | Bałtyk Gdynia | - | - | XXX | - | - | 0:1 | - | - | - | 2:1 | 1:4 | 1:1 | 0:3 | - |
4. | Chojniczanka Chojnice | - | 6:2 | 1:1 | XXX | 1:3 | - | 0:1 | - | - | 6:0 | - | - | - | 2:3 |
5. | Polonia Gdańsk | - | 2:1 | 0:8 | - | XXX | 0:6 | - | 4:1 | 3:2 | - | - | - | 2:2 | - |
6. | Lechia Gdańsk SA | 1:0 | - | - | 4:1 | - | XXX | - | 12:1 | - | - | 0:3 | 5:0 | 4:4 | 3:3 |
7. | Lechia Gdańsk AP | - | 3:0 | 4:0 | - | 4:1 | 1:2 | XXX | 6:0 | 0:2 | 4:0 | - | - | - | - |
8. | AP Malbork | 0:2 | - | 1:0 | 1:3 | - | - | - | XXX | 1:4 | 1:0 | 0:14 | - | - | - |
9. | Gryf Słupsk | 0:3 | - | - | 1:0 | - | 1:5 | - | - | XXX | - | 3:2 | 1:3 | 3:1 | 2:4 |
10. | Gryf Tczew | 0:4 | - | - | - | - | 0:2 | - | - | 3:3 | XXX | 0:3 | 1:3 | 0:5 | - |
11. | Arka Gdynia SA | 1:0 | 12:0 | - | 9:0 | 12:1 | - | 5:0 | - | - | - | XXX | - | - | 4:1 |
12. | Sapa Rumia Janowo | 1:0 | - | - | 1:3 | 3:1 | - | 1:2 | 6:2 | - | - | 0:3 | XXX | - | 1:3 |
13. | Olimpic Gdańsk | 0:8 | - | - | 7:1 | - | - | 0:2 | 2:2 | - | - | 1:3 | 1:1 | XXX | 4:1 |
14. | Jantar Ustka | - | 2:0 | 3:2 | - | 4:0 | - | 1:2 | 4:0 | - | 8:1 | - | - | - | XXX |
|
Najbliższa kolejka 14 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.